Soukromá mateřská škola registrovaná v Rejstříku škol

Ne všechny maminky chtějí zůstat na mateřské dovolené několik let, i když svá miminka milují. A ne všechny maminky mohou zůstat na mateřské dovolené, aniž by ohrozily svou ekonomickou či profesní existenci. 

Právě pro tyto případy jsme tady my - jesle, školka.

 - Soukromá mateřská škola registrovaná v Rejstříku školNepodařilo se Vám umístit dítě do státní školky. Potřebujete dítě hlídat pravidelně celý týden nebo jen určité dny, hodiny v týdnu. Potřebujete si zařídit důležité věci, dojít si k lékaři, obstarat nákupy, udělat si chvíli volno jen pro sebe a při tom Vašemu dítěti dopřát hru v kolektivu se svými vrstevníky.

4. ledna roku 2010 jsme pro Vás otevřeli soukromou mateřskou školku, jesle pro děti od 2 do 6 let.

Od září 2014 jsme akreditovanou mateřskou školou se Školním vzdělávacím programem: "Jaro, léto, podzim, zima - je nám tu všem spolu prima" 

Koncepce je zaměřena na podporu rodinné výchovy a celkový rozvoj osobnosti dítěte. Cílem školy je podpora zdravého životního stylu, individuální přístup a utváření partnerských vztahů mezi dětmi. Zajištěna výuka angličtiny, hudební průprava, pohybové aktivity a tvořivé programy s dětmi. S dětmi se pracuje dle ŠVP (školní vzdělávací program)a předškolní vzdělávání pro předškoláky.

Budova školky je v klidném a příjemném prostředí s vlastní zahradou. Naše zařízení má tři třídy po 10 dětech. Preferujeme menší kolektiv pro lepší spolupráci s dětmi a pro lepší zdravotní i psychický stav dítěte.

Tak neváhejte a přijďte se k nám podívat, než se kapacita mateřské školky naplní!

 - Mateřská školka registrovaná pod Ministerstvem školstvíBarborka Mateřská škola s.r.o.
získala v roce 2016 
Dotaci na povoz školky od magistrátu města České Budějovice
v rámci dotačního programu na podporu a rozvoj služeb péče o děti do 6 let věku v roce 2016 EU - Soukromá mateřská škola registrovaná v Rejstříku škol